Ling Fluent – Jak opanować jakiś język w ciągu kilku tygodni?

Każdy, kto marzy o "bezbolesnej" metodzie uczenia się, gdy tylko uda nam się po każdym kontakcie z językiem, zmotywuje nas do zapamiętania czegoś więcej, a same słowa po prostu wydostaną się z ust jak magia. Ludzie biegle posługujący się językiem obcym są zdania, że umiejętność ta daje wielką satysfakcję, może pokonać wszelkie bariery kulturowe i utorować drogę do wytyczonych celów. Nie bez znaczenia jest fakt, że osoby rozumiejące języki obce są bardziej skuteczne i nic nie jest dla nich beznadziejne.

Obecnie nikt nie ma wątpliwości, że nie wystarczy znać tylko jednego języka obcego, np. angielskiego. Firmy na rynku pracy poszukują coraz więcej utalentowanych osób, które potrafią porozumiewać się w wielu językach. Platforma e-learningowa Ling Fluent to doskonały sposób na radykalne wzmocnienie pozycji społecznej i danie sobie szansy na świetlaną przyszłość. Innowacyjna metoda badawcza i niezrównany wynik procesu uczenia się wyraźnie pokazują, że oddanie swojego potencjału w ręce płynu Ling Fluent jest dobrym wyborem.

Ling Fluent - jak działa?

Aby sprostać tym wymaganiom, lingwiści i nauczyciele języków specjalistycznych, którzy byli zaangażowani w naukę języków obcych, opracowali rozwiązanie. Dzięki ich doświadczeniu stworzyli wydajny, interaktywny system nauczania dla 8 najpopularniejszych języków na świecie. Ling Fluent - od momentu nadania tytułu tej metodzie - opiera się na nowoczesnej platformie internetowej, pozwalającej na szybkie zdobywanie wiedzy, niemal w każdym miejscu i w dowolnym momencie. Potrzebujesz tylko komputera, tabletu lub smartfona z dostępem do Internetu. Jego działanie opiera się na tzw. procedurze impulsowej. Co to oznacza? Na podstawie tego rozwiązania system płynów lingwowych koryguje materiał do posiadanego poziomu wiedzy i dostosowuje się do czasu, który możesz poświęcić na naukę.

Efekty uczenia się tą techniką przewyższają oczekiwania nawet najbardziej sceptycznych studentów, którzy do tej pory mieli tylko nieprzyjemne wspomnienia z nauki języków obcych. Dlaczego wyniki są tak dobre? Cóż, płyn Ling Fluent umożliwia efektywną absorpcję tego materiału do pięciu razy szybciej niż konwencjonalne metody. Autorzy porównują skuteczność systemu Ling Fluent do intensywnego uczenia się, indywidualnych kursów z wykorzystaniem tzw. metod aktywnego uczenia się.

Ling Fluent - czy jest naprawdę skuteczny?

Metoda uczenia płynów lingwistycznych jest dostosowana do indywidualnych predyspozycji. Dzięki temu uczący się "pochłania" substancję, a prosta, intuicyjna platforma sprawia, że uczenie się jest radością i motywacją do zdobywania dalszych umiejętności.

Warto wspomnieć, że programiści platformy Ling Fluent nazywani są z uzasadnionych powodów pionierami nowoczesnej nauki języka. Zanim jednak pozostawili maszynę dostępną dla wszystkich zainteresowanych, zdecydowali się przetestować siłę płynu Ling na zespole testowym. Jednym z nich byli przedstawiciele różnych narodowości w różnym wieku, dzięki czemu możliwe było sprawdzenie asymilacji informacji od wszystkich potencjalnych klientów. Każda osoba korzystała z platformy Ling Fluent przez 30 dni, pokonała barierę językową, wzbogaciła swój zasób słownictwa i mogła skomentować dowolny temat.

Dzięki nowoczesnej, powiększonej platformie Ling Fluent możliwe jest wybranie dostępu do tej 8 terminologii, tj. angielski, niemiecki, włoski, francuski, szwedzki, norweski, hiszpański i niderlandzki. Ale to nie wszystko. Twórcy tej metody zapewniają, że po miesiącu intensywnego treningu metodą Ling Fluent zaobserwują wiele konkretnych korzyści. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć

Codziennie do 200 nowych słów lub co najmniej 6 000 słów świeżych po 30 dniach nauki

Swoboda komunikacji w mowie

Rozumienie przekrojowe 15 kategorii tematycznych - a także wypowiedź strony pozwanej na dowolny temat

5-krotnie szybsze zapamiętywanie informacji

Widząc zagraniczne filmy i czytając książki

Nauka przy użyciu interaktywnych kart flashcards na platformie Ling Fluent jest rekomendowana przez polglotów, ponieważ podczas nauki języków tylko uczeń wyznacza swój limit. Platforma umożliwia dostęp do 8 języków, dzięki czemu każdy może nauczyć się więcej niż 1 języka. Dzięki temu potencjałowi, wraz z innymi wyjątkowymi zaletami tej metody Ling Fluent, cieszy się zaskakującą popularnością wśród osób w każdym wieku. To wszystko sprawia, że Ling Fluent jest najbardziej innowacyjnym sposobem na szybkie i efektywne wykorzystanie wybranego języka obcego, z wynikami po 30 dniach nauki.

Be the first to comment on "Ling Fluent – Jak opanować jakiś język w ciągu kilku tygodni?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*